Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Normális ha szürkületben...

Normális ha szürkületben picit rosszabbul látok?

Figyelt kérdés
Azt figyeltem meg néha, hogy csakis szürkületben mintha nem látnék olyan élesen vagy tisztán. Apám szerint ez normális de én picit aggódok. Tudtommal a farkasvakságnál nagyon rosszul látnak az emberek ilyenkor és este is de persze pontosan nem tudom. Szerintetek ez normális? Valaszokat elore is Köszönöm! 21/F

2019. nov. 2. 09:43
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Gyenge rövidlátásnál fordul elő.
2019. nov. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet szemüveg kéne neked. Ha gondolod, menj el szemészetre.
2019. nov. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Eddig különösebben nem tűnt fel, hogy szemüveg kéne nekem. Picit félek, hogy farkasvakság lenne de úgy hallottam az sokkal rosszabb.
2019. nov. 3. 21:07
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazából őszintén nem veszem nagyon észre, hogy kellene szemüveg.
2019. nov. 3. 21:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Szemerő vitamint szedj!
2019. nov. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva az A vitamin hiány elég ritka a nem fejlődő országokban azt olvastam. Amúgy nem arról van szó, hogy sötétebben látok vagy nehezebben, inkább csak szimplán nem annyira élesen. És ici picit homályosan de ez erős szó lenne es inkább csak szimplán nem annyira éles.
2019. nov. 4. 23:56
 7/9 anonim válasza:
Nyugi neked csak egy negyedes vagy feles diptriáju szemüveg kell fél év hordás és leteheted jobb esetben. Nekem már 3 mas és 3 és feles és szűrkületben semmit sem látok ez az időszak a legrosszabb full sötét is jobb.
2019. nov. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják hogy farkasvakság, egy egyszerű A vitamin kúrával kezelhető .
2019. nov. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az más.
2019. nov. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!