Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Pszichésen tud az agy látáspro...

Pszichésen tud az agy látásproblémát generálni?

Figyelt kérdés

Pár napja furcsának érzem a látásomat. Mintha, itt-ott "kihagyna" a szemem, és összemosódna a kép. De hiába próbálom tesztelni, úgy, hogy a monitoron egy fix pontba nézek és mozgatom a kurzort, mert mindig látom, tehát nincs vakfolt szerűség.

De ha csak nézek ide-oda, akkor úgy tűnik, mintha pár helyen össze lenne mosódva a kép vagy kihagyna és az agy generál oda képet.

Létezik, hogy pszichés? Mostanában semmi bajom nem volt, ezelőtt pedig 1000-féle tünetem akadt pszichésen. Most a látásom van soron?


2019. nov. 6. 13:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, rossz kategória. A mentális egészségbe szántam.
2019. nov. 6. 13:21
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, de első körben menj szemorvoshoz
2019. nov. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te vagy az aki harmadjára írja ki a vakfoltos kérdést? Eskü nem kötekedés céljából kérdezem, csak úgy biztosabb választ tudok adni. Mert igen, lehet pszichésen betegséget generálni, úgy, hogy az ember teljesen elhiszi, hogy beteg.
2019. nov. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én vagyok az, de nem szórakozásból, csak azóta se tudtam eljutni a szemészhez. Holnap fog rendelni.
2019. nov. 6. 21:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, valószínűleg pszichésen jön akkor, ami nem gond, de próbálj meg nem foglalkozni ezzel a dologgal, mert egyre jobban erre fogsz figyelni, tapasztalatból mondom. Ha valamire ráfókuszálsz, nyilván a fókuszpont körüli dolgokat homályosabban fogod látni. Menj el nyugodtan szemészetre, legalább megnyugszol. Nekem is volt olyan, hogy valamire nagyon figyeltem, utána eléggé rákoncentráltam, én is így voltam, mint te (jó talán ennyire nem :D), mióta nem foglalkozok vele, érdekes módon észre sem veszem.
2019. nov. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!