Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Üvegtesi homályra megoldas?

Üvegtesi homályra megoldas?

Figyelt kérdés

Valaki irjon rá valami megoldast,mert kezdek bele őrülni..

Voltam szemeszeten.. ultrahang...pupillatagitas..stb.. semmi baja a szememnek.

Azota van amiota szemen rugtak focilabdaval...(2 hónap)

Rutascorbin...feketeafonya...lutein... semelyik nem segít


2019. nov. 8. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem is fog, sajnos ezt meg kell szokni, utcán világosban, napsütés, hó esetén segít a napszemüveg.
2019. nov. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előbb utóbb meg fogod szokni, mert csak olyankor látszik, ha közelre fókuszálsz. Egy idő után ki fogja zárni az agyad, nyugi. Nekem is van. ;)

De ez egy vicc, a szemész nekem is ezt a terápiát javasolta: 10 napig napi 1000 mg C-vitamin. Nem akartam mondani neki, hogy mielőtt ezt a diagnózist felállította, hónapok óta napi 1000 mg C-vitamint szedtem.

2019. nov. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Egyszerűen engem ez felőröl..

Van pár darab amin át tudok nézni, de van a szemem felső részénél egy darab,és akarva akaratlanul is látom.. olyam mintha a szememre lenne lógatva valami..

2019. nov. 9. 09:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha ennyire zavar, csodálom, hogy még nem kerestél rá... mert van műtéti megoldás rá, amikor kiszívják a "zselét" a szemgolyóból és más folyadékot töltenek a helyére.

Van lézeres terápia is, ami elég kockázatos. Ezeket nem csinálják TB alapon, szóval keresned kell egy szemklinikát és gyűjteni rá a pénzt.

2019. nov. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!