Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Fontos, mitől lehet ez?!

Fontos, mitől lehet ez?!

Figyelt kérdés
Lehet azért van talán met fáradt és álmos vagyok, de azért megkérdezem, mikor oldarla nézek látok ilyen fekete foltokat villani néha, nem mindig csak aikor erősen nézek oldalra. Remélem semmi baj nincsen. Holnap esetleg menje szemészetre, ott mit csinálnak ezzel a gonddal?

2019. nov. 11. 22:47
 1/3 A kérdező kommentje:
Eddig amúgy semmi baj nem volt a szememmel, csak az üvegtesti homályok. Azok se nagy számban ha ez számítana.
2019. nov. 11. 22:56
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

Szia!


Szem fáradtságtól lehet.

Nekem 15 éves korom óta (vagyis 40 éve - tehát az Özönvíz előtt) ha felnézek, vagy oldalra akár, mindenféle idegsejthez hasonló kis vonalak, és pöttyök úszkálnak a látóteremben.

Vizsgáltak sok mindent, rá is kérdeztem, azt mondják nincs különösebb jelentősége, nem tudnak vele mit csinálni. Javasoltak Rutascorbin tbl-t. Az olyan érvédő vitamin, és hasonló, mint a C vitamin. Nem is szedtem rá sokáig.

Röviden: bár zavaró, nem okoz különösebb gondot.


Azért menj szemészetre, hátha neked mást mondanak.

2019. nov. 12. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, igen tényleg lehet attól volt mert ma nem igen vettem észre, csak ritkán.
2019. nov. 12. 11:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!