Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Rossz látástól lehet egész...

Rossz látástól lehet egész nap szédülni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az orvosom azt mondta, hogy 60%-os a látásom, de én ennek ellenére nem hordtam szemüveget. Napok óta szédülök, egész nap. Bizonytalanságérzetem van. Lehet ez a nem hordott szemüveg miatt?

2019. nov. 14. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Hamarabb a nyakcsigolyákra gondolok.
2019. nov. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet a szemed miatt, lehet a vérnyomásod miatt, lehet nyaki gerinc probléma, esetleg fül-orr-gégészeti gond. A bizonytalanságérzrtet (ha a mozgásra, járásra gondolsz), azt a szédülés hozza magával. Persze nem soroltam fel mindent, dokihoz kell fordulni. A szédülés típusa (imbolygó, forog veled minden, stb..) segíthet a hazidokinak, hogy milyen irányba induljatok.
2019. nov. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet .
2019. nov. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet a szemed miatt. Próbáld meg, hogy egy darabig hordod a szemüveget, és meglátod, hogy javul e. Ha igen, legalább megtudod, hogy azért van.
2019. nov. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!