Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nagyon száraz a szemem, mit...

Nagyon száraz a szemem, mit tudok tenni, hogy a tv ne zavarja annyira?

Figyelt kérdés
Elég száraz a szemem, kaptam szemcsepp et, jó ideje azt használom. De ha tv t nézek sokka jobban tud fájni, hiába cseppentek többet. Vettem már új tv t is. Hogy tisztább legyen a kép, ne legyen annyira zavaró. Tudtok esetleg valami módszert arra hogy ha tvt nézek micsináljak, esetleg egy sarokba egy lámpa, erről is halottam. Vagy valami jó szemcsepp szemszarassag ellen?

2019. dec. 2. 08:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül szemszárazság miatt nem látod a képet. Szerintem neked már a látásoddal is van probléma, erölteted a szemed lehet szemüveg kéne vagy ha már van lehet hogy erősebb kell. Menj el szemészhez, késöbbiekben erős fejfájásod is lehet.
2019. dec. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Monitort/tv-t nézve az ember sokkal kevesebbet pislog, természetes, hogy jobban kiszárad az erre amúgy is hajlamos szemed. De nagyon nem tudsz vele mit kezdeni a szemcseppezésen kívül.
2019. dec. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Voltam szemésznél, látásom kiváló csak valami göbök vannak a szememnél és ez okozza azt hogy ha nem pislogok eleget akkor ezek kiazaradnak és kellemetlen érzést okozna . Mint amikor homok belemegy. Kaptam egy másik szemcseppet és az most sokat segít. Persze többet is pislogok, odafigyelek erre.
2019. dec. 3. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!