Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ajurvédukus lyukacsos látásjav...

Ajurvédukus lyukacsos látásjavító szemtréner szemüveg van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
2020. jan. 2. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
7. osztály fizika: optika, rések
2020. jan. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem használ.
2020. jan. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tapasztalat, vagy csak szkeptikus?
2020. jan. 2. 21:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne.
2020. jan. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam több embertől is, hogy csak addig lát jobban amíg rajta van, hosszútávon nem segít.
2020. jan. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Maximum a Bates módszer segít, a többi maximum hókuszpókusz, tapasztalat.
2020. jan. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 sadrok ***** válasza:

[link]


Ezen a linken eléggé biztató dolgokat lehet olvasni a látásjavító használatától, hogy olvasója - jelenleg én - azonnal akarna egy ilyet. Csakhogy... bizalmatlan lettem pár éve egy hasonló hirdetés kapcsán, azóta óvatosabb vagyok.

Most is rákerestem a google-n, nem találtam az illető szemészprofesszort. A név megvan, de az adott témában nem található senki...

Más: találkoztam olyan felülettel, ahol a facebookról "lopkodták" össze a fórumon hozzászólók nevét, fotóját. Név alapján írtam egyiküknek, akit úgy véltem h rátaláltam, válasza az volt, hogy többen érdeklődtek már nála, de sajnos semmi köze az egészhez...

Aztán ami leginkább zavaró ezeken az oldalakon, hogy nem tudsz hozzászólni, nincs kapcsolat a hirdetővel, nincs működő fórumozási lehetőség.

Szóval, hiába az ígéretes reklám, ha mögötte nincs valós tartalom. Itt is ettől tartok....

Eddig hiába kerestem biztos pontot, én is nagyon szeretnék megszabadulni zöld- és szürke hályogtól, látásproblémáktól, kevésen múlt, h meg nem rendeltem....

Azt hiszem éppen ezt használják ki ezek a csalók..... sajnálom

2020. ápr. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!