Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » SOS! Bemennétek dolgozni?...

SOS! Bemennétek dolgozni? Eltört a szemüvegem szára és nem látok nélküle

Figyelt kérdés
A munkahely tőlem 2 óra csak oda tömegközlekedéssel és nem is érzem magam jól (szédülök, és száraz a szemem) nagyon rossz a szemem (minuszos) A szemüvegem még garanciális így anya azt mondta ne ragasszam meg Viszont holnap zárva lesz az optika
2020. jan. 12. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Ragaszd össze celluxal, vagy ragtapasszal. Akkor mék nem veszti el a garanciát, mivel bármikor le lehet venni róla.

De nem hiszem, hogy a garancia vonatkozna a szár eltörésére.

2020. jan. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*még
2020. jan. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha adnak szabadságot, vegyél ki egy napot. Ha nagyon mínuszos szemüveged van, hogyhogy nincs legalább két szemüveged? Nekem -4-es, de a régebbi -3,5-es is jó, azzal nem látok annyira élesen, de legalább látok. Tartalék szemüvegre szükség van!
2020. jan. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Nincs tartalék szemüveg (-5,75 és - 6-os)

Igazából diák munka és nem vagyok konkrétan beírva, szóval nem vonnak le pénzt, csak nem akarom azt hogy többet ne mehessek oda, mert már decemberben 2* hívtak hogy menjek, viszont előtte azt mondták hogy csak januárban kellek majd pár napra, így bevállaltam egy másik helyen fixen egy munkát decemberben, amit meg is mondtam nekik akkor

Félek hogy azt hinnék hogy nem akarok oda menni többet

Első köszi a tippet, megprobalom!

2020. jan. 12. 18:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Elmondod ezt nekik, lehet még segíteni is fognak.
2020. jan. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Telefonálj be, hogy ez a helyzet állt elő, és nem tudsz bemenni, sajnálod. Ha nagyon fontos akkor gyorsan eszkàbàld össze valamivel, és amikor tudod majd beviszed az optikàba.
2020. jan. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

cserélni nem lehet másik munkással?


nekem is nagyon mínuszos a szemcsim és nincs másik

na vajon miért? Mert nincs arra 200ezer pluszban...

2020. jan. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!