Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencsét szeretnék, de...

Kontaktlencsét szeretnék, de száraz a szemem és kicsit eres is. Lehet így? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, pár hónapja lett szemüvegem. Nem túl erős, de már megszoktam, hogy így sokkal jobban látok. Szeretnék kontaltlencsét. Nem állandóan, inkább csak olyankor, mikor zavar, pl. buli, kirándulás. Viszont száraz a szemem, és kicsit eres is, hiába használok műkönnyet, mivel monitor előtt dolgozok, hamar kiszárad. Azt hallottam, száraz, eres szemre nem lehet lencsét. Előre is köszönöm a válaszokat.
2020. jan. 17. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ajánlatos. Nagy valószínűséggel végig szenvednél azzal, hogy szárad a szemed, meg még eresebb lenne.
2020. jan. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az Ofotértbe van olyan lehetőség, amint megvizsgálták a szemed, kiderül, hogy alkalmas vagy, akkor 4000 Ft-ért adnak neked egy hónapos lencsét + 2000 Ft ápolószer. 1 hónap alatt kiderül, mennyire bírod. Ha siker, visszamész rendelni, de ha olcsóbban szeretnéd megúszni a dolgot, internetről rendelsz. Én az Alensát ajánlom.
2020. jan. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindenképp felkeresek majd egy optikát. Ment a zöld pacsi. :)

Ui: köszi az Alensa tippet is, nézegettem, nagyon jó áron adják a lencséket.

2020. jan. 28. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!