Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Tompa ütés után hogyan és...

Tompa ütés után hogyan és mikor javul meg a szem, olyan irjon, akinek már volt súlyosabb?

Figyelt kérdés

3 napja nagy ütés érte a szemem, kezd visszajönni a látásom arra a szememre, de még homályos.

Nektek amikor volt ilyen, mikorra tisztult ki a kép, és élesedett vissza a látás?

Vagy pontosan hogy ment ez nálatok?


köszi!


2020. jan. 18. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem mentél röktön a szemészetre ha nem látsz?

Lehet hogy elszakadt vagy csak megsérült a retinád és benne van a pakliban hogy sose lessz jó. Az egyik ismerősöm így vakult meg, hogy boxedzésen egy ütéstől megsérült a retinája. Azóta csak homályosan lát azzal a szemével.


Még ma menj be vele a szemészeti ügyeletre, hogy nézzék meg, ez nem játék.

2020. jan. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal szemorvoshoz kell menni. Én kaptam szemcseppet és tablettát is, hetekbe került, mire újra tisztán láttam. De lehetett volna rosszabb is.
2020. jan. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Tényleg gyerünk be most az ügyeletre, a látásoddal szórakozol. Ha nem láttál vele akkor mi a fa ért nem mentél vele dokihoz??????

Attól hogy monoklid van, mert bevertek egyet legalábbis gondolom, hogy az a tompa ütés nem fognak idiótának nézni, ha bemész megnézetni. Pont azt fogják ők is mondani, hogy eddig miére vártál!?

Tényleg megakarsz vakulni?

2020. jan. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nincs tapasztalatom az ügyben,

a mentőorvos mondta hogy nem visz be, bevérzés nem volt, a nyomás csökkenésével javul majd az állapot.

ezért voltam bizonytalan, mert ez az 1 infóm van, hogy ha baj van menjek klinikára.

2020. jan. 19. 10:55
 5/5 anonim válasza:

Végül elmentél orvoshoz? Ha nem akkor tényleg menjél el megnézetni.


Nem bántani szeretném a mentőorvost de ők nem szemre vannak szakosodva. Mindenkit nem tudnak bevinni, mert már lehet menni kellett a következő címre ahol nem tudni milyen állapotban van te pedig nem voltál életveszélyben.

2020. jan. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!