Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Volt valakinek hasonló problém...

Volt valakinek hasonló problémája kontaktlencsével?

Figyelt kérdés
Pár hónappal ezelott szivarvanyhartya gyulladasom volt, ami kb 2-3 hetig tartott. Eloszor antibiotikumos, majd szteroidos szemcseppet irtak fel. Teljesen voros volt a szemem es csak sotetben tudtam lenni a fajdalom utan. Miutan elmult, vettem uj kontaktlencset, de azota ha berakom a lencset, 1-2 ora hordas utan a lencse alatt teljesen bevorosodik a szemem es 2-3 napig voros is maradt. (2-3x probaltam csak, aztan elengedtem) vajon hordhatok meg lencset?
2020. jan. 25. 20:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem 7éve van havi lencsém. A dokim bausc lomb folyadékot ajánlott, az csípte nagyon a szemem. Azóta semmi gondom nincs amióta opti free expresst használok. Esetleg próbálj ki másik folyadékot vagy lencsét
2020. jan. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!