Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ajánlanátok jó optikát szemüve...

Ajánlanátok jó optikát szemüveg készítéshez Miskolc-, Nyíregyháza-, Debrecenben vagy térségükben?

Figyelt kérdés
Egy jó optikát/optikust keresek, ahol "problémásabb" látásproblémákra is jó, precíz szemüveget tudnak csinálni. Nekem kettős látásból eredő gondjaim vannak, helyi optikusnál készíttettem szemüveget, de nem sikerült a legjobban ezért szeretnék a következőnél máshol szerencsét próbálni, egy kis utazás belefér, nekem megéri. Ha valaki járt így, hogy több helyet is próbálnia kellett mire sikerült megfelelő lencséket készíttetnie, szívesen meghallgatom tapasztalatait.

2020. jan. 27. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Én két helyet tudok, ahol jó szemüveget csináltak a nejemnek, meg nekem:

Debrecenben a Papp optika, valamint a Malom Parkban lévő optikai szaküzlet.

Másra nincs rálátásom.

2020. jan. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A te esetedben én inkább szemész szakorvossal vizsgáltatnám meg a szemem, és az általa felírt "recepttel" csináltatnék szemüveget.
2020. jan. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A 2-esnek igaza van!

A Malomparki optikában szokott szemészorvos(nő) is rendelni!

2020. jan. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyíregyháza Opticum:


[link]


Vagy Aero Optika.


[link]


A szemész orvosi vizsgálatra be kell előre jelentkezni!

2020. febr. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ajánlásokat, utánuk nézek majd.

Az itteni szakorvosi vizsgálaton voltam már, de nem igazán győzött meg, mondjuk úgy, hogy kicsit kevésnek éreztem azt a vizsgálatot. Ha máshoz mennék ugyanott vagyok, hogy kihez, hol képviselnek kicsit magasabb szinteket, modernebb eszközöket a visgálathoz

2020. febr. 5. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!