Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Visual snow? Ti is láttok...

Visual snow? Ti is láttok hasonlókat és csak én aggódom túl?

Figyelt kérdés
Mikor felnézek az égre vagy pl a plafonra olyan mintha zsizsas lenne a kép. Csukott szemmel apró színes szikrákat látok. Néhány napja vettem észre utána olvastam és találtam ezt a betegséget. Tudom hogy nincs rá gyógymód. Néha pici uszkalo fekete homalyt is látok. Az orvos szerint uvegtesti homály. Ezt a vusial snow jelenséget konkretan ki lehet vizsgálni vagy csak kizarasos alapon ramondjak?
2020. jan. 29. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A visual snow minden felületen látszódik.
2020. jan. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kis korom ota latok ilyen kis szines pontokat csukott szemmel. Nekem nem villognak meg semmi. Leginkabb lila szinuek de erdekes mod ha rakoncentralok van h meg tudom valtoztatni a szinet pl zoldre.:D

Engem nem zavar. De multkor pont hugommal beszeltem es kerdeztem, h o is lat-e ilyesmit, azt mondta szerinte igen :D

A visual snow-t, ha beirod a google képkeresôbe ott ki ad egesz jo kepeket, h milyen is az. Persze vannak fokozatai. De azt nem csak egy egyszinu feluleten(pl falon) latja az ember. Csak max ott a szembetunobb.

Lehet migrentol is, ha jol tudom.

Sztm a tuneteid alapjan allitjak fel a dianozist, szoval erre nincsenek tesztek.

2020. febr. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
(Utolso vagyok commentelo vagyok )A csukott szemmel apro szines pontokra, lehet ez a magyarazat: [link]
2020. febr. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
-vagyok , csak mar irni se tudok:)
2020. febr. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2020. febr. 27. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!