Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Melyik a legjobb édesítő...

Melyik a legjobb édesítő szerintetek?

Figyelt kérdés

IR diétàra fogtak, és érdekelne szerintetek melyik édesítőt kellene használnom? Polisettt raktam eddig a kàvémba, de azt hallottam az annyira nem jó. Mondjuk az íze ennek hasonlít nekem a legjobban a cukoréhoz.

Vélemény?

Előre is köszi! ✌🏻



2020. febr. 6. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudom hogy sokan nem értenek velem egyet, tehát ez csak az én véleményem. Én nem használnék semmilyen mesterséges édesítőszert, pláne aszpartámot. Ha mindenféleképpen használni akarsz akkor Stevia-t használj szerintem. A stevia Dél-Amerikában őshonos és édes leveléről nevezetes növény. Minden boltban lehet már kapni, biztos ismered. Akár por formában is.
2020. febr. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
A méz a legjobb, utána a cukor.
2020. febr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Második! A kérdés lényege az hogy milyen NEM cukorral lehetne édesíteni. Mert az IR a cukorbetegség előszobája. Finom a méz és természetes is, de nem lehet mindenkinek enni.
2020. febr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Elsőnek kőszönöm!


Másodiknak: nem ehetek cukrot sem mézet mivel megemeli a vércukrot 😃 Elhiszem,hogy a méz tök jó, én is sok mindenbe azt ettem, de már nem lehet. Pont emiatt irtam,hogy inzulinrezisztens 200 ch-s diétán vagyok.

2020. febr. 6. 17:54
 5/7 A kérdező kommentje:
Így van 3# ! Köszönöm! 😃
2020. febr. 6. 17:54
 6/7 anonim válasza:
Van egy édesítő amit úgy szoktak emlegetni: negyedannyi-ugyanannyi vagy négyszeres erősségű édesítő. Ez stevia és eritrit keveréke. Az eritrit cukoralkohol, természetes, 0 kcal és nem emeli a vércukor szintet. Nem olcsó, de csak negyed annyi kell belőle, mintha cukrot használnál. Illetve a nyírfacukor (xilit) is jó IR diétában, de az van akinél hasfájást, hasmenést okoz.
2020. febr. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szemre ?
2020. febr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!