Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ti melyik szemészeti klinikát...

Ti melyik szemészeti klinikát tudnátok ajánlani lézeres szemműtéthez?

Figyelt kérdés
Főként a Sasszem Klinika és a Budai Szemészeti Központ között vacilálok.

#szemműtét #lézer #budaiszemeszeti
2020. febr. 17. 10:28
 1/5 anonim válasza:
Sasszemnél voltam és tökéletesen megcsinálták. A 125%-os sort gond nélkül látom a két szememmel együtt viszont még a 150%-ot is. Mindent elmondanak részletesen, fájdalommentes a műtét. Kicsit kellemetlen műtét után fényre menni de ez elmúlik gyorsan. Parkolás tökéletesen megoldható a vele szemben lévő áruházaknál ingyenesen. Én csak ajánlani tudom őket.
2020. febr. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ja és a műtőben kb 10-15 percet voltam bent. Szemenként pár perc alatt kész.Először kicsit fura amikor a védőlebenyt kialakítják mert akkor gyakorlatilag "elveszted a látásod pár perce" vagy legalábbis nagyon homályos lesz de miután a másik lézerrel kialakítják a szaruhártya felületét utána már azonnal jól fogsz látni.Kicsit olyan lesz mintha vizes lenne a szemed illetve nekem éjszaka az autók lámpái elmosódtak nagyon de ez is megszűnik majd. Ez ilyen fényudvar látás igazából de ha megmarad akkor ezt is tudják kezelni.
2020. febr. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a részletes választ! Nagyon hasznos volt :)
2020. febr. 18. 08:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Itt van egy egész jó összefoglaló: <a href=”https://www.lezeres-szemmutet-ar.hu/ </a>
2020. febr. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
[url= [link] a link[/url]  
2020. márc. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!