Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi igaz abbol, hogy ezeket az...

Mi igaz abbol, hogy ezeket az ofotértes kompjuteres szemvizsgálatokat nem szabad komolyan venni, s inkáb szemészt kel felkeresni, s vele feliratni szemuveget?

Figyelt kérdés
2020. febr. 21. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi.
2020. febr. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmi.
2020. febr. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak a saját példámat tudom mondani. Ofotértben csinálták a szemüvegem, és jogsi miatt kellett orvoshoz is mennem, és teljesen megfelelőnek találták az ofotértben felírt szemüveget.
2020. febr. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem jogilag értem, hanem egészségileg. ugyanakkora az esélye mindkettő esetében hogy jo szemuveget irnak fel? mert olyanokat hallottam, hogy jobb orvoshoz menni mint optikushoz s az utobbi csak az orvos által felirt szemuveget készitse el.


Főleg olyasmit hallottam, hogy állitolag szemész észrevehet valami olyasmit, amit az optikus nem vesz észre.

2020. febr. 21. 17:34
 5/8 anonim ***** válasza:

"Nem jogilag értem"

He?

Egyébként a szemészeten is ugyanúgy zajlik minden, mint egy optikusnál, ha csak látásvizsgálatról van szó.

Tehát ha csak szemüveg készítés miatt mész szemészetre, semmi mást nem fognak nézni, igy nem találnak meg "mást is".

2020. febr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bakker, most esett le!

A hármasnál a "jogsi" jogosítványt jelent.

Szerintem ezt értetted félre kérdező.

2020. febr. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem értem mit kínlódnak vele. A vége úgyis az, hogy felrakják és cserélgetik a próbalencséket, amíg jó nem lesz. Ez meg menne szemvizsgálat nélkül is.
2020. febr. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
6-os inkább te nem érted miről van szo. olvasd el ujra az egészet hátha másodszorra sikerul
2020. febr. 21. 21:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!