Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nagyon nyomja a szemüveg az...

Nagyon nyomja a szemüveg az orromat, már kicsi púp is van rajtam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Amikor új volt, 4x vittem vissza, mert mindig csúszkált. Most is munka közben sokszor kell igazitani (mert lefelé nézek egész nap). Viszont annyira fáj, hogy már egy pici púp is nőtt az orromra, ami miatt még kellemetlenebb viselni.

Mit csináljak, hogy elmúljon ez a fájdalom? :)


2020. febr. 23. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet meg kéne próbálnod a kontaktlencsét, legalább addig, amíg picit helyrejön az orrod :/
2020. febr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak hozzá kell szoknod, viszont ha az idő sem segít akkor lehet egy másik keretet kellene választanod aminek nem ilyen kis tappancskák vannak az orránál. Ha pedig olyanod van akkor nem tudom :(
2020. febr. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát de először nagy volt, folyton visszavittem, hogy csúszkál. Már hülyének fognak nézni, hogy egyszer ez a baj, egyszer az :D
2020. febr. 23. 21:52
 4/7 A kérdező kommentje:
És az a legdurvább, hogy eszméletlenül fáj. Nem is gondoltam volna, hogy egy orr ennyire tud fájni. Nem csak ott azon a részen, hanem a teljes jobb fele :((((((
2020. febr. 23. 22:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem muszály oda vinned ahol csináltattad. Bármelyik optikába be mehetsz vele.

Hátha ott ügyesebbek.

2020. febr. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lemaradt. Az orrtámaszt is ki tudják cserélni egy kényelmesebbre, bármelyik optikában.

#5

2020. febr. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Olyan picike orrom van, hogy nincs rajta mit plasztikáztatni :D


Tegnap visszavittem. A fül részénél állítottak, hogy ne csúszkáljon, valamint ezt a papucs részt kicserélték és azon is állítottak.


De annyira fáj az egész orrom, mint akinek bevertek. Akkor is fáj, ha nincs rajtam a szemüveg :((( úgyhogy nem tudom eldönteni, jól állították be, vagy nem, mert mindenhogy fáj :D

2020. febr. 25. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!