Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Egy már lézeresen műtött...

Egy már lézeresen műtött szemet meg lehet újra műteni?

Figyelt kérdés
Ősszel lesz 3 éve, hogy megműtötték a szemem (FEMTO) viszont az utóbbi időben érezhetően romlott a szemem. Már nemhogy 125%-os sasszemem van, de lehetséges, hogy már szemüveget is kellene hordanom. Ami azért elkeserítő, mert azzal a reménnyel műttettem meg, hogy soha többet ne költsek kontaktlencsére, nemhogy szemüveget hordjak. Szerintem lencsét a lebeny miatt már nem is hordhatnék, bár engem úgy tájékoztattak, hogy nincs akadálya a jövőben sem hordani. Erről is világosítson fel valaki, illetve arról, hogy meglehet-e ismét lézeresen műteni a már kezelt szememet? Akkor inkább ismét bevállalom az új műtétet, ha ezen múlik, hogy továbbra is jól lássak. Illetve arra vagyok még kíváncsi, hogy van-e itt olyan, akinek szintén kezdett visszaromlani a szeme egy idő után. Részletesen írjátok le, hogy akkor és most milyen a szemetek és minden egyéb infót, mert sorstársak történetére is kíváncsi lennék. Köszi szépen.

2020. márc. 1. 18:11
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kb. 18-20 éve műtötték a szememet, 3,5 dioptria volt akkor, utána sasszem. Mostanában kezdem észrevenni, hogy távolra nem látok jól, úgyhogy sajnos valószínű szemüveg lesz belőle.

43N

2020. márc. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!