Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől javul meg a szemem a...

Mitől javul meg a szemem a semmitől pár órára?

Figyelt kérdés

Tehát a hétköznapjaimat úgy élem, hogy minden homályos, vezetéshez és egyetemhez veszek fel szemüveget.


Azonban egy kezemen meg tudom számolni, hogy eddig az elmúlt néhány évben hányszor történt olyan, pl. Ma is, ezért írom ki a kérdést, hogy kinézek az ablakon a 4.ről és el tudom olvasni a lenti autók rendszámát, feliratait. A naptáramat 5 méterről stb.


Nem, nincs rajtam szemüveg, kontaktlencsém sincs.

Viszont ma csak a bal szemem "javult meg".

Mi okozhatja ezt a javulást? Ha megtudnám az okát esetleg véglegesíteni is tudnám?

Az elmúlt napokban rengeteg gyógyszert szedtem. Aszkorbin sav, sima multivitamin tabletta, algopyrin, neocitran, rubophen, kamilla tea stb.. lehet ezeknek köze hozzá?


2020. márc. 19. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha önszántadból félvakon élsz, pedig van szemüveged, akkor nem szemészhez, hanem pszichiáterhez kéne menned.
2020. márc. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Túloztam azzal, hogy minden homályos, a hétköznapokban annyi a hátrányom, hogy ha rámköszön valaki messzebbről, nem mindig ismerem fel ezen kívűl nincs hátrányom semmiben.
2020. márc. 19. 11:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de te nem vagy norm.
2020. márc. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ma erősen sütött a nap.
2020. márc. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!