Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A jobb szememmel homályosan...

A jobb szememmel homályosan látok, vajon mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Igen tudom sokat ülök a gép előtt és hogy ehhez már csak az segít hogy elmegyek optikushoz és ad egy szemüveget. De azért szerintetek meg próbáljam a szemtornát, valakinek bevált? A bal szememmel jol látok.


Előre köszi a választ!



2020. márc. 28. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Hályog. Rutinműtét.
2020. márc. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, elég valószínű hogy szürkehályog. De akár zöldhályog is lehet.
2020. márc. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia


Ez eleg sok mindentol fugg. En tavaly januarba homalyosan kezdtem latni a jobb szememre. Elmentem dokihoz adtak 1 mukonny cseppet azzal az indokkal, hogy kivan szaradva. Azota mar kiderult, hogy makula( a vaksagot is okozhat) es palilla odemam van. De ez csak az en peldam.

Teszem hozza 26 eves vagyok elotte sose volt proplema a latasommal.

Mindenkepp menj orvoshoz, nem jatek. De remelem semmi komoly baj nem lesz :)

2020. márc. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kismillió dolog okozhatja a tüneteket, a pontos okát csak vizsgálattal lehet megállapítani (szemfenék-tükrözéssel).

Ha képernyő előtt dolgozol akkor 50 percenként tarts 10 perc szünetet.

Ha eleve szemüveges vagy akkor azért látsz rajta homályosan. A szemüveg nélkül folyamatosan hunyorítasz ami tovább deformálja a szemlencsét (egyre erősebb szemüvegre lesz szükséged). Csak távolra látsz homályosan, vagy "ködszerű" fátyol van a szemed előtt? Ha utóbbi akkor irány a szemészet!

2020. márc. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az első kettő válaszoló, én is utána néztem de nem hiszem azt írták hogy más tünetei is vannak a szürke hályognak vagy hályognak. Utolsó válaszoló, nem ködszerű fátyol hanem homály, egy 3 méteren kívűl már homályos minden. És nincs szemüvegem.
2020. márc. 29. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!