Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A bal szemem alatt duzzadt,...

A bal szemem alatt duzzadt, vöröses, bekeményedett a bőr, és fáj; mi baja lehet?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mennyire lehet rajta kivenni, de csináltam képet;

[link]


Be van keményedve egy részen a vízvonal is, nyomásra a duzzadt rész érzékeny. Ha pislogok, akkor nagyon fáj, ha nem, akkor is érzek valamiféle nyomást a szemem fehérjére. Alig tudom nyitva tartani. Mindemellett a jobb szemem viszont teljesen normális, nincsen semmi baja.



2020. ápr. 6. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Árpa. Vényköteles szemcseppet és kenőcsöt szoktak rá adni. Ha nem tudsz hozzájutni, éjszakára tegyél rá párakötést.
2020. ápr. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Megpróbálok gyógyszer-ügyben intézkedni, de ha nem jön össze a jelenlegi helyzetre való tekintettel, akkor paracetamol tartalmú gyulladáscsökkentőm van itthon. Ha nagyon fáj, abból vehetek be, rá, vagy inkább hagyjam?

2020. ápr. 6. 16:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ezt sajnos nem tudom. Én mindig elmentem orvoshoz egyből (persze tudom, hogy ez most nem így megy), és a szemcsepp nagyon gyorsan hatott, nem kellett fájdalomcsillapítót beszednem emiatt.
2020. ápr. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is árpára gondolok.
2020. ápr. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!