Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Domsa Patrícia felnőtteket is...

Domsa Patrícia felnőtteket is műt kancsalsággal vagy csak gyerekeket?

Figyelt kérdés

2020. máj. 3. 16:22
 1/8 anonim válasza:

Felnottet is de ne menj hozza

Nekem nem sikerult nala a mutet!

2020. máj. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Első, mi volt gond?

Engem kétszer műtött, nálam sikerült.

2020. jún. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Elso vagyok, uolyan kancsal vagyok a mutet utan is.

Neked miert mutotte 2x a szemed?

2020. jún. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

És nem ajánlott másik műtétet?


Nekem Domsanal a 4. és 5. műtétem volt, korábban máshol még gyerekkoromban mutottek 3*, de így is 20 fokos kancsalsagom volt amikor felkerestem.

Amikor az első műtétem volt Domsanal (ami amugy a 4. volt), muetet kozben kiderult, amikor felnyitotta a kotohartyat, hogy nem tudja a tervezett mutetet megcsinalni, az előző 3 miatt nagyon hegesek voltak az izmaim, igy ott mutet kozben improvizalt, vegul mas izmokat mutott meg, mint eredetileg tervezte. Utana nekem is maradt meg kb. 9 fok, ami meg mindig zavart. Ra egy evre megint megmutott, mert nem tudtam megbaratkozni a 9 fokkal sem, bar mondta, hogy nem annyira ajanlja a mutetet, mert minel tobbedik, annal kiszamithatatlanabb az eredmeny. Ragaszkodtam a mutethez, igy allithato varratokat rakott be, igy mutet utan megnezte az eredmenyt, es tudott meg picit allitani a varratok meghuzasakor. Vegul is 4 fok maradt, erre kaptam prizmas szemuveget, igy szemuvegben abszolút nem latszik már semmi.

2020. jún. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem nem ajánlott másikat, a szöget se tudta bemérni
2020. jún. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az érdekes, hogy a szöget se tudta bemérni.
2020. jún. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Voltam nála műtéten 3 hete. 3. Műtétem lett volna mert elkezdett kikúszni a bal szemem. Sokkal kancsalabb vagyok mint műtét előtt!!! Tönkre tette az életem! És elvette 300ezer forintom!
2021. okt. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem is műtött, bár nem tudta 100%-osan megoldani az előző műtétek hegesedése miatt (nem ő csinálta a korábbiakat), a megmaradt pár fokot prizmás szemüveggel remekül korrigálta. Meg lehet vele beszélni mindent a kontrollon, nagyon készséges, én csodálkozok ezeken a negatív hozzászólásokon.
2022. márc. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!