Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Milyen praktikákat tud bevetni...

Milyen praktikákat tud bevetni egy szemész, hogy eltávolítsa a szembe került szempillát?

Figyelt kérdés
Én azt gondolom, hogy nem tud többet tenni vele, mint mi magunknak itthon. Esetleg belecseppent valamit, hátha kimossa, de többet nem igazán tud tenni. Ezt meg ugye itthon is meg tudjuk csinálni vízzel, de ha olyan helyen van, ahonnan nem tud kijönni, akkor hiába mossuk. Ráadásul, ha mi magunk nem látjuk, hogy hol van, csak érezzük, hogy szúr, akkor ő sem fogja látni. Nem lát jobban bele a szembe, mint mi magunknak.

2020. máj. 16. 16:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
38%
Kimosom.
2020. máj. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hogyan zajlik a kimosás?
2020. máj. 16. 16:54
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

"Nem lát jobban bele a szembe, mint mi magunknak." Azt te csak hiszed.

Ugye nem voltál még szemészeten?

2020. máj. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
46%

https://www.youtube.com/watch?v=-nmEipoPJRA


Ezért IS, lenne jó az iskolai elsősegély oktatás, vagy a kötelező sereg, mint Izraelben!

2020. máj. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Jó lenne, ha nem itt reklámoznád a hülyeséget. Majd ez kiszedi a szempillát, mi? Azt mondja, olyan, mint a könny. Én már könnyeztettem a szemem úgy, hogy szinte úszott az egész. Mégsem jött ki belőle, ami benne van, ugyanis nálam a felső szemhéjam alá van beszorulva. Egyetlen megoldás van, a műtét, fel kell tárni a szemhéjat, hogy alá tudjanak megfelelően nézni.
2020. máj. 16. 17:19
 6/19 A kérdező kommentje:

#3

A felső szemhéj alá ugyan hogy néz be? Mert szerintem sehogy.

2020. máj. 16. 17:27
 7/19 anonim ***** válasza:

5.-nek.


De, a jó mosás kiszedi. Műtét??? Simán kifordítom a szemhéjat!

2020. máj. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Én nem tudom kifordítani magamnak, akkor a doki hogyan fordítja ki? Nem hiszek alapból az orvosok többségében, mert csak okoskodnak összevissza. Ezt kellene csinálni, azt kellene, aztán fogalmuk sincs az egészről, csak találgatnak. Emiatt vesztem már össze fogorvossal, aminek a vége az lett, hogy hazazavart a rendelésről. Okoskodott ott nekem, hogy ilyen fogmegtartás, meg olyan gyökérkezelés, pedig én csak ki szerettem volna húzatni a fogam, mert fájt. Na de mindegy, ez másik téma.
2020. máj. 16. 17:46
 9/19 anonim ***** válasza:

"Nem hiszek alapból az orvosok többségében, mert csak okoskodnak összevissza"

Itt egyedül te okoskodsz ÖSSZE-VISSZA! (így írják)

"Emiatt vesztem már össze fogorvossal, aminek a vége az lett, hogy hazazavart a rendelésről. Okoskodott ott nekem, hogy ilyen fogmegtartás, meg olyan gyökérkezelés, pedig én csak ki szerettem volna húzatni a fogam, mert fájt."

Ezek szerit fogorvos vagy, van orvosi diplomád, úgyhogy konzultálj egy szemész kollégával.

2020. máj. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

#9

Jót nevettem rajtad. :) Én csak ezt linkelem be válaszként: [link]

2020. máj. 16. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!