Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha szemüveggel furán látok,...

Ha szemüveggel furán látok, akkor nem kellene már?

Figyelt kérdés

Van egy -0.25-ös szemüvegem 2 éve. Mostanában mikor rajtam van, olyan, mintha "koszos" lenne, amit látok. Talán úgy lehetne még leírni, hogy kevésbé élénk, éles, kevésbé jönnek át a színek rajta keresztül.

Nem arra gondolok, amikor koszos a lencse.

Ez azért van, mert nem vagyok rendesen hozzászokva (nincs rajtam állandóan) vagy mert nem kellene hordanom?



2020. máj. 24. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Vagy mert kicsit romlott és -0,5-es kellene.

Szemüveg nélkül hogyan látsz?

2020. máj. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy romlott a szemed vagy karcos már
2020. máj. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem menj el szemészetre, de addig is nézd meg, szemüveggel, vagy anélkül látsz jobban, és úgy hordd. Valószínűleg vagy javult, vagy romlott a látásod. Előfordulhat, hogy a lencsével vannak problémák (itt értem, hogy karcos, stb.). De a legfontosabb, hogy erről szakembert kérdezz!
2020. máj. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Néha szemüveg nélkül jobb, néha vele.

A nap nagy részében egyébként nincs rajtam, csak ha tudom, hogy távolra kellesz jól látnom (pl. Istentisztelet) vagy itthon, ha épp szükségesnek érzem


Köszönöm a válaszokat! :)

2020. máj. 24. 23:14
 5/7 anonim ***** válasza:
cilinderes a szemüveged?
2020. máj. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem :)
2020. máj. 26. 00:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor nézesd meg, mert nagy eséllyel kéne cilindet
2020. máj. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!