Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit kaphattam a szemembe?

Mit kaphattam a szemembe?

Figyelt kérdés
Elfelejtettem ott megkérdezni személyesen, voltam szemészeti vizsgálaton, megmérték a szemnyomásom stb.. Viszont a réslámpás vizsgálatnál csöppentettek valamit a szemembe, ami nagyon csípett! Na ez milyen célt szolgálhatott szerintetek? Érzéstelenítő szerintem nem lehetett mert semmi sem ért hozzá a szememhez, réslámpával vizsgáltak, a szemnyomást meg egy olyan géppel ami levegőt fújt. Akkor?

2020. jún. 16. 20:57
 1/4 A kérdező kommentje:
És még utána is csípett sokáig, meg homályosan láttam
2020. jún. 16. 21:02
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pupillatágítás, bár súlyos hiba, ha nem mondták, hogy azt kapsz, mert utána egy napig óvni kell a fénytől a szemet, homályos látás is megfigyelhető sokáig. Ha nagyon kitágult a pupillád, az lehetett. Egyébként az ambuláns lapra rá kellett, hogy írják, ha kaptál. Ha nem, akkor lehetett műkönny pl.
2020. jún. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ott felszíni érzéstelenítés van írva, meg még pár dolog, cornea festődés vizsgálata stb.. de tudnám minek adtak érzéstelenítőt, ha semmihez nem kellett?
2020. jún. 16. 21:36
 4/4 A kérdező kommentje:
Műkönny nem lehetett mert azt néha napján használok, de az se nem csíp, se nem okoz homályos látást
2020. jún. 16. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!