Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Az nem veszélyes hogyha...

Az nem veszélyes hogyha tegnap este elfogyott a kontaklencse folyadékom, és megmaradt régi de már nekem nem jó de nem lejárt napi lencse tarolobol vettem folyadékot és abban tároltam el?

Figyelt kérdés
Nem akartam kidobni mert pont tegnap reggel nyitottam ki teljesen új havi lencse és elég drága. Találtam itthon olyan kontaklencsét ami nem volt jó, mert nem illeszkedik rendesen a szememhez, mind a kettő szilikon hidrogéles, kiszedtem a régiből a lencsét, és annak a folyadék ba beletettem a havi lencsét.
2020. jún. 18. 09:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így teljesen jó, ha csak 1 max 2 napig tárolod benne és veszel ma folyadékot.
2020. jún. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak estére kellett. Teljesen elfelejtettem sajnos. De mamár veszek renut a patikában
2020. jún. 18. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!