Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Minimális fogkrém került a...

Minimális fogkrém került a szemebe,okozhat problémát?

Figyelt kérdés
Annyi történt hogy fogat mostam egy minimális fogkém rákenődött a körmömre és azzal a körömheggyel(épített köröm)belenyúltam a szeme belső zugába és kiszedtem egy sminkfoszlányt,éreztem egy kis mentolos gőzt ,ezt mindkét szememnél éreztem mert mindkettőbe belenyúltaü..de amúgy inkább csak a mentol aroma maradt a körömhegyemen nem a fogrém maga,csak ugye nem mostam le és ezért így nyúltam bele a szemembe
2020. jún. 30. 22:11
 1/3 A kérdező kommentje:
Pár napja amúgy is van egy ilyen furcsa ragadásérzés a szemem kulso sarkában,nem tudom ez rátehet e még egy lapáttal
2020. jún. 30. 22:13
 2/3 A kérdező kommentje:
Aztán meg körömlakkot mostam le és átítatta a kezem a lemosó de kétsszer jó alaposan kezet mostam szappanal mielőtt újra a szemebe nyúltam volna és akkor is egy textillel nyúltam bele nem a szabad kezemmel..
2020. jún. 30. 22:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi gond, többen túléltek már iylet.
2020. jún. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!