Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Reggel homályosan látok. Miért?

Reggel homályosan látok. Miért?

Figyelt kérdés
Reggel mikor felkelek akkor alig látok. Sokat kell pislognom, hogy lássak normálisan, ez mitől lehet. Veletek is volt ilyen?

2020. júl. 15. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Szárazak a szemeid.
2020. júl. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mit csináljak hogy ne legyen száraz?
2020. júl. 15. 21:39
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Lehet venni szemcseppet. Én is azzal kezdem a napot, hogy cseppentek.
2020. júl. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, adtam neked zöld pipát
2020. júl. 16. 10:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet ennél picit komolyabb baj is. Azért mindent nem lehet száraz szemre fogni. Az nem csinál olyat hogy konkrétan reggelente nem látsz. Menj el szenészetre a biztonság kedvéért, inkább egyszer feleslegesen, mint későn. Példálózni nem fogok betegségekkel, feleslegesen nem ijesztelek meg. Menj el!
2020. júl. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is száraz a szemem reggel/este, érzem hogy teljesen száraz, mozgatni is nehezebb, de a látásom nem romlik!
2020. júl. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem száraz szem szindrómám van, szinte mindig homályosan látok kicsit, de reggelente tényleg nagyon rossz. :D
2020. júl. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én nem olyan homályosan, furán. Nem tudom leirni párat pislogok és utána már jó
2020. júl. 17. 20:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!