Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szerintetek szép a centrális...

Szerintetek szép a centrális heterokrómia? Mennyire gyakori?

Figyelt kérdés

Csak tegnap jöttem rá, hogy nekem ez van 😅

A pupilla körül barnászöld azon túl kékesszürke


2020. júl. 17. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ez valami szembetegség és nem túl gyakori.
2020. júl. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon ritka. Nekem személy szerint nem tetszik, de semmiképpen nem betegség. Biztos van, akinek tetszik.
2020. júl. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem betegség, különleges mutáció. Még rendellenességnek is túlzás nevezni, mert semmilyen negatív hatása nincs.


Nekem nem tetszik, mert a pupillát sokkal kivehetetlenebbé teszi a körülötte lévő gyűrű, ami nekem fura, de csak én vagyok ilyen érzékeny erre, amúgy sem szeretek az emberek szemébe nézni.


A részleges heterokromiát (amikor körcikkszerűen változik a szín) sokkal szebbnek találom, a teljes heterokromiát (egyik szem ilyen, másik olyan) pedig áldás és átok. Nagyon különleges és szép, de szerintem nehéz vele élni (kiskorban csúfolás, utána mindenki kiszúrja, az utcán is megnézhetnek, és nem mellesleg megosztja az arcot, úgyhogy öltözködés/smink tekintetében is feladja a leckét.)

2020. júl. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%
Szép.
2020. júl. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!