Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A szemüveg, amit tágított...

A szemüveg, amit tágított pupillával próbálsz az “rendes” szemmel is jó lesz?

Figyelt kérdés
Tegnap kellett mennem tágított pupillával szemészetre, egy ilyen hosszú rudat tett a szemeimhez és azzal nézte meg, meg szemüveget próbáltatott velem. Vissza kell mennem próbálni majd még pár hét múlva, így nyilván tudom, hogy nem biztos, hogy az az 1.00-1.5-s lencse lesz, hanem inkább az lenne a kérdésem, hogy egy ilyen után tutira kell majd a szemüveg vagy még akkor mondhatja azt, hogy nem?

2020. júl. 22. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Őszintén nem tudom, de valószínű az orvos igen, mert sok-sok éven keresztül tanulta ezt, szóval bízd rá:)
2020. júl. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem az, hogy nem bízom az orvosban, meg az egészségügyi személyzetben (jómagam is ápolónak tanulok az egyetemen :) ), hanem szimplán érdekel, hogy tutira lesz-e szemüveges avagy sem. :D
2020. júl. 22. 22:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Jaj, neharagudj akkor benéztem valamit
2020. júl. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!