Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Macskaszőr került a szemembe,...

Macskaszőr került a szemembe, fehér kismacskáé. Ki tudja szedni a szemész orvos?

Figyelt kérdés
2020. aug. 3. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ki,de nagy a valószínűsége annak,hogy a könnyel kimosódik magától.
2020. aug. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Az miért fontos, hogy fehér és kicsi ?
2020. aug. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha esetleg a szem azon zugába kerülne, ami szintén fehér, nehezebben szűrik ki. Azért írtam.
2020. aug. 3. 22:21
 4/6 Metionin ***** válasza:
100%
Ki de éjszaka valószínűbb hogy úgyis kikönnyezed.
2020. aug. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Magadnak is ki tudod szedni, ha óvatos vagy, pl nem szöszölős(!) fülpiszkálót óvatosan odaérintve ki tudod húzni a szemzugba, ahonnan már ki tudod dörzsölni. A szem maga is azonnal védekezik az idegentest ellen, ragacsos könnyezéssel, ezzel a te dolgodat könnyíti meg.

Persze ehhez kell, hogy ne félj hozzáérni a szemedhez, de működik.


(Nem egyszer jártam már így, kellemetlen, de sose kötöttem ki szemésznél. Igaz, én kontaktlencsés vagyok, nem zavar, ha a szememben kell "turkálni" :D)

2020. aug. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 VZ2 ***** válasza:
Plusz még egy ok, hogy macskát ne tartsunk a lakásban illetve a közelébe se menjünnk. :)
2020. aug. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!