Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hibatlan Szemvizagalat utan...

Hibatlan Szemvizagalat utan homályosan latok megint ,járt mar valaki igy? Optikus hibázhat ott?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 2 hete jott meg az un lencsét szemvizagalat utan . Bal -1,75 jobb: -2.25 . Cilinderes szemüveg rol van szó, előtte a latasvizsgalton beállítottak minden a jobb szememmel is tökéletesen elolvastam szinte az összes betűt.

Megjött a lencse beraktak egy másik optikusnal . De ott mondtak hogy elfelejtettek pupilla távolságot mérni. Megtörtént utanna a mérés vartam 20 percet meg beraktak az uj lencseket. Kesz lett felvettem a szemüveget külön neztem bal szemmel tökéletesen lattam, aztan jobb szemmel es észrevettem hogy az szinte ugyanolyan maradt mint elotte. Homályosan latok vele távolra . Aztmondtak hozza kell szolnom szert a jobbos lencse erősebb lett picive . Ennek mar 2 hete de ugyanolyan rosszul latok jobb szemmel es ha egyszerre nezek a kettővel akkor is homályos a kép olyan mintha a jobb szemem nagyon erőlködne. De nem latok élesen csak ha nagyon erősen hunyorgók. Akkor tiszta minden .

A pupilla távolságot elronthatta a másik szemész aki bevágta a lencsét a keretbe?

Nem ertem ilyen meg nem volt de erzem is szemüveg en hogy a jobb szemem nagyon erőlködik ha 2 szemmel nezek . Es folyamatosan könnyezik . Mit tegyek szerintetek? Ezt igy elmondom az ootikusnak szerintem kinevet... ha a látás vizsgálatom hibátlan lett es ugy lett beállítva akkor hogy nem jo az uj lencsevel?



2020. aug. 11. 18:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért , telefonról irtam . :)
2020. aug. 11. 18:51
 2/6 anonim ***** válasza:
optikus nem tud mindent, a szemorvos lenne jó, ha megvizsgálná, milyen szemüveg kell
2020. aug. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szombathelyi klinikán vizsgáltak . Szem ct minden volt .
2020. aug. 11. 18:57
 4/6 A kérdező kommentje:
O szem fő orvos volt ez biztos .
2020. aug. 11. 18:58
 5/6 A kérdező kommentje:

Az próba lencsevel amit ugye cserélgetnek azzal hibátlanul olvastam a jobb szememmel.

Most a szemüvegen nem latok vele jol. Ezert nem ertem .

2020. aug. 11. 18:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Az optometristák nem annyira jók. Rám is a frászt hozta egy ilyen 5 éve, hogy hú de nagy gond van a szememmel, irány a doki, aztán azóta se vakultam meg és semmi bajom nem lett, de a dokiig aggódtam, hogy mo lesz.
2020. aug. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!