Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kancsalság vagy nem?

Kancsalság vagy nem?

Figyelt kérdés
Az “erősebbik” szememmel tudok kancsalítani viszont nem befele az orrom fele hanem kifele (tehát balra) viszont csak a kobb szememmel tudom megcsinálni. Eddig nem foglalkoztam vele viszont az elmúlt 1-1.5 évben kezd a visszájára fordulni a dolog az-az kezd többet “kiúszva” lenni a szemem, mint normál állapotban. Már meg eröltető normál állapotban tartani, ami el egyrészt az a bajom, hogy nyilván esztétikailag nem a legszebb, viszont a látásomat is befolyásolja. Tudom menjek szemészetre és el is fogok csak szeretnék lelkileg felkészülni, hogy anyagi vonzata lesz a dolognak vagy kezdjek megszokni és tanuljak meg vele együtt élni. Nincs olyan ismerősök aki csak hallott volna ilyenről, ezért is kicsit félek, mert már nagyon zavaró ès félek, hogy esetleg akár munkába is befolyásolni fog. (Sokat vezetek és nagyon zavaró hosszú távon) Találkozott már valaki ilyennel? Mi ez pontosan?
2020. aug. 13. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Érdemes lenne ezt megnézetni.

Van olyan, hogy nem veszik észre gyerekkorban ,hogy szemüveg kell, és ilyenkor az ember csak az egyik szemével néz, a másikat egy idő után le is kapcsolja az agy. De valszeg nálad nem ez van.

2023. márc. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

24


Voltam azóta szemorvosnál veszprémbe. Mindent rendben talált a jelenséget látta, de nem tudja mitől van vagy hogy egyáltalán mi ez. Májusba megyek egy másik dokihoz, meglátjuk…

2023. márc. 24. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!