Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Melyik a megbízható online...

Melyik a megbízható online lencse bolt ahol nyugodt szívvel rendelhetnék kontaktlencsét?

Figyelt kérdés

Jelenleg ezt használom: Acuvue Oasys For Astigmatism

Szeretnék napi lencsét is rendelni de csak neten mert optikában iszonyat drága de nem igazán találok napi lencsét a szememre az én szem paramétereivel.

jelenlegi lencsém adatai:

BC: 8.6

DIA: 14.5

D: +4.00

CYL: -2.75

(mindkét szemem azonos)


2020. aug. 20. 13:16
 1/5 A kérdező kommentje:
még azt elfelejtettem hogy amit jelenleg használok csak 2 hétig hordhatok egy párat. Azért kéne a napi lencse is mert nem mindig van kedvem a macerához.
2020. aug. 20. 13:17
 2/5 anonim ***** válasza:
Alensa.hu
2020. aug. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
E.optika, több éve rendelem tőlük. Üzlethelyiségük is van Budapesten, vizsgálatra is el tudsz menni, ha szükséges.
2020. aug. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Eoptika. Náluk személyesen is át lehet venni a csomagot ingyen, de ha csomagpontra vagy automatába kéred, akkor is másnapra már ott van. Ezen kívül általában ők a legolcsóbbak (vagy néha az alensa).
2020. aug. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ahonnan eddig én rendeltem, és semmi gond nem volt:

Alensa

Eoptika

Smartoptika

Optilen

Lencsebolt

2020. aug. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!