Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemüvegesek! Milyen maszkot...

Szemüvegesek! Milyen maszkot használtok?

Figyelt kérdés

Melyik a legkényelmesebb, amiben nem párásodik a szemüveg?

Hosszú távú használatra kéne, akár 6-8 órát is eltöltenék benne jóformán egyhuzamban (egyetem miatt). Eddig van egy szelepes FFP2-es maszkom, ami ilyen félbe hajtható, de sajnos nagy rám (relatíve kicsi az arcom) ezért még a dróttal sem tudom tökéletesen légmentesre állítani, és párásodik tőle a szemüveg.

Van még egy mosható, textil ráncolt, téglalap alakú maszkom, amiben akkor nem párásodik a szemüveg, ha felhúzom teljesen a két szemem közé, és ráteszem a szemüveget. Így viszont messzebb van, és kicsit máshogy nézek át rajta, félek hogy leesik, szóval iszonyat kényelmetlen főleg ilyen hosszú időn keresztül. Van még egy ilyen ,,csónak" alakú textil maszkom (így hívom azt, aminek arc alakja van) ami meg ugyanúgy szemüveg alá tömködős műfaj, szóval ugyanaz a probléma.

Nektek van valami bevált megoldás? Előre is köszönöm a válaszokat :D



2020. szept. 16. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Autó ablaküvegre van párakicsapódás gátló szer, én azon gondolkodtam, de félek, hogy a szemüveg anyagában/bevonatában esetleg kárt tesz.
2020. szept. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
Egy titka van, úgy kell felhúzni, amennyit ér. Az állra.
2020. szept. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Sima orvosi maszk. Ez nem tolja el a keretet, és rá tudom igazítani az orromra.
2020. szept. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én egyszer használatosat vagy olyan moshatót aminek van drót a tetején (és nem nagy:)).

Próbálom minél jobban az orromra igazítani, hogy ne nagyon legyen rés, és úgy nem párásodik be csak ha nagyon sietek vagy ilyesmi.

2020. szept. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sima orvosi maszk, picit a szemüveg alá, és a merevítőt az orra igazítom. Még bevált [link]
2020. szept. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!