Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit tudok tenni ha valami nem...

Mit tudok tenni ha valami nem oké az egyik szememmel, de a szemorvos nem talál semmit?

Figyelt kérdés
Minden vizsgálatot elvégzett amit csak tudott, de semmit nem talált. Látok a szememre, de valami zavar, mint egy belógó hajszál. Viszont nem látom a zavaró tényezőt, nem tudom megmondani mi az pontosan. Amit tudok, hogy nem üvegtesti homály. Nem mindig van jelen a dolog, de minden nap előfordul és az sem tudom megmondani mi váltja ki. A szemorvos beutalt neurológiára, de a neten semmit nem találtam ami ilyen panaszokat okoz. Tanácstalan vagyok és aggódom mert mégiscsak a látásomról van szó.
2020. szept. 24. 12:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Toxoplazmózis?
2020. szept. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

amikor megjelenik mozog a "hajszál" ? Vervetelbol latszik ha van fertozes,

vagy neurologiai eredetu ct, mr esetleg indokolt lehet.

Lehet h akkor jelentkezik a tunet ha fáradt vagy?

2020. szept. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Már hónapok óta szenvedek tőle és egy csomó más panszom is van, azonban azok nem egyeznek a toxoplazmózis tüneteivel. Ezek szerint ha bármi komoly, akkor az kopony CT-n kiderül?
2020. szept. 24. 12:56
 4/22 A kérdező kommentje:
A nap bármely szakában előfordul, akár már korán reggel több óra alvás után, nem tudom biztosra, hogy mozog-e, de valami más. Olyasmi mintha máshogy dolgozná fel a képet az agyam abból a szememből, talán a fények és az árnyékok mások. Csukott szemmel is érzem sokszor, persze csak világosban. Már volt pár vérvételem az utóbbi időben, de nem találtak eltérést sosem.
2020. szept. 24. 12:59
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem koszos neked a kontaktlencséd?
2020. szept. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Milyen kontaktlencse? Még szemüveget sem használok.
2020. szept. 24. 13:56
 7/22 anonim ***** válasza:

Jaj, bocs. Valamiért az volt a fejemben, hogy szemüveges vagy.

Nekem volt ilyen, de akkor a kontaktlencsémen volt egy lerakódás, és ki is kellett dobni.

Akkor lehet, hogy magas a vérnyomásod.

2020. szept. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Ez sem talált, mert normál és alacsony között mozog. Sosem vilt még magas, legalábbis mióta mérem.
2020. szept. 24. 18:20
 9/22 anonim ***** válasza:

Nem valami kis érrel van ott baj?

Nem tudom, mi lehet, ha se szemész, se neurológus nem talált semmit.

Van ilyen agyi angiográfia, azt hiszem így hívják, olyanom nekem is volt, de nem találtak semmit.

Mondjuk az agyi MRI volt.

Érprobléma, lehet, de ez is csak tipp.

2020. szept. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
A neurológiai vizsgálaton még nem vagyok túl, azonban nem sok dolgot találtam ami neurológiai eredetű és csak az egyik szemet érinti. Agyi MRI vizsgálatom lesz még. Bár amilyen a szerencsém ott sem fognak semmit találni és erre is ráhuzzák hogy stressz miatt van, aztán mehetek utamra.
2020. szept. 24. 18:55
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!