Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szeretnek vezetes miatt...

Szeretnek vezetes miatt szemuveget csinaltatni, de nincs sok penzem most ra , kb a legolcsobb mennyibe kerulne?

Figyelt kérdés

2020. szept. 25. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Októberben lesz egy csomó akció 20 körül már lehet készíttetni multiknál - ofotért v vision express v optic world
2020. szept. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kisebb optikákat is érdemes megnézni. És igazából nagyon attól függ, hogy pontosan mit akarsz és mennyire rossz a szemed. Akár egy tízesből is kilehet hozni, de az nem lesz vékonyított, ilyen olyan bevonatos és divatos sem.
2020. szept. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom az infot.
2020. szept. 25. 19:15
 4/9 tntchaser válasza:

Én a firmoo ( [link] ) weboldalát tudom javasolni. Nem, nem kínai. És worldwide.

Mikor nekem kellett S.O.S. szemüveg mert eltölt és nem volt tartalék (0-24 szemüveges vagyok) meg csóró is voltam, itt kötöttem ki. Szemészet (TB), így megvolt minden adat ami kellett, és félve bár, de rendeltem innen, jóval a hazai optikusok ára alatt. Magadnak állítod össze, keret (figyelni kell a PD-re), lencsetipus, extrák: kék, sötétedő, "mindenálló"stb. Kuponokat lehet vadászni, én ingyen postáztattam. 3 éve hordom és nagyon meglepődtem, jé ez minőségi. Legjobb szemüvegem, pedig volt pár.

2020. szept. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hmm megnezem az oldalt es koszonom :)
2020. szept. 27. 18:09
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha találsz valamit, kérlek szólj vissza! Nekem is, másoknak is jól jöhet a tapasztalatod!
2020. szept. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Pont ma vettem a Pólus Optic Worldben 19.990,-Ft-ért. Egyet vezetéshez és egyet olvasáshoz, ha már ennyire jó ár volt nekem.

Szemvizsgálattal, vékonyított, nagyon jól kinéző kerettel. A kék színszűrő réteget nem kértem, mert akkor már 60e Ft lett volna egy szemüveg.

2020. szept. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Keresel valami ingyenes látásvizsgálatot, és mikor megpróbálják rád tudkmálni a szemüveget, nem hagyod magad, ha ez sikerült, lesz egy recepted a szükséges szemüvegről, és eddig 0 Ft-nál jársz.


Aztán rendelsz itt egy szemüveget:

[link]


Ez kb. a legolcsóbb, és egész jó:

[link] p/stainless-steel-half-rim-frame-with-acetate-temples/7307?skuId=730712


Ez drágább, de jobb is:

[link] p/stainless-steel-full-rim-frame-with-spring-hinge/5915?skuId=591521


Azt hiszem a szállítás talán $8, érdemes csak 1 db-ot venni, külön tok nélkül (adnak hozzá alapból, jó az is), mert akkor a csomag kicsi lesz, és nekem úgy még sose fogta meg a vám, amikor többet rendeltem, akkor mindig megfogta. Ezzel $20-tól már lehet egy elfogadható szemüveged. $30 körül meg már egy tök jó szemüveged.

2020. szept. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat , szerdan megyek majd intezni , utanna irok mi hogy ment.
2020. szept. 28. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!