Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Megvakultam egy nap alatt?

Megvakultam egy nap alatt?

Figyelt kérdés
Hegesztőként dolgozok és ma amikor hegesztettem nem láttam semmit. Szóval átálitottam a palyzsomat de így sem láttam semmit. Azt hittem hogy a pajzsom rossz ugyhogy elkértem az egyik munkatársamét de úgy sem láttam semmit. Szoval ma nem tudtam dolgozni. Viszont most hogy sötét van szinte semmit nem látok ez mi lehet? 3éve dolgozok hegesztőként ez az idő alatt lényegesen romlott a szemem de ez most egy nap alatt történt.

2020. okt. 1. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Komolyan megvakultál,?

Ha igen akkor hogy írtad ki a kérdést?

2020. okt. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ki tudtad írni a kérdést, akkor teljesen nem vakultál meg. De a látás 1 nap alatt is sokat tud romlani, főleg ha belenéztél pajzs nélkül az ívfénybe.
2020. okt. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%
A tegnapi pálinkából ne igyál, öntsd ki a francba!
2020. okt. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Éa pajzs nélkül sem láttál vagy most mi van?
2020. okt. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
49%
EZ VESZÉLYES!
2020. okt. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"3éve dolgozok hegesztőként ez az idő alatt lényegesen romlott a szemem"


Aztán hirtelen egy nap alatt. Kicsit régebb óta hegesztek, nyugodt szívvel mondhatom, hogy a hegesztés ebben a látásromlásban még csak nem is biztos, hogy releváns. Kezeletlen cukorbetegségre viszont már jobban emlékeztet.

2020. okt. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!