Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ofotért vagy Vision Express?

Ofotért vagy Vision Express?

Figyelt kérdés
Kinek melyikkel van jobb tapasztalata? Szemüveg vásárlás és kontaktlencse kapcsán is érdekelnének vélemények.

2020. okt. 8. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Ofotert.

Vision expressbe én atverve éreztem magam (Szeged), de lehet, hogy ezt csak boltja válogatja.

Egyébként ne ott meresd be a szemed szerintem, hanem tényleg egy olyan orvossal, aki nem zavarja le 5perc alatt. Aztán az optikaba esetleg ramerethetsz még, de ha nem egyforma a mérés, akkor ott valami bibi lesz (én így jártam).

2020. okt. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Vision express-ben csináltak már nekem pocsék szemüveget, ráadásul a meghirdetett akcióik is olyanok, hogy valahogy nem érvényes pont arra, ami nekem kell...

Én szemész orvoshoz járok szemüveget felíratni és optikushoz szemüveget csináltatni. Mindig hibátlan.

2020. okt. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Pont ugyanazt írtuk, pedig nekem Bp-en van tapasztalatom.
2020. okt. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Ofotért.

Az én tapasztalatom IS rosszabb a Vision Expresszről.

Szemüvegesként (életvitelszerű,állandó használat) eddigi legnagyobb hibám volt hogy a legutóbbi szemüvegemet a Visionnál készíttettem.Egy éven belül a keret megrepedt,a garancia(persze) fizetős.

Silány minőségű keretek magas áron.A fotokromatikus technológiájú lencse CSAK(!!!) annak megfelelő bevonatot tartalmaz.Tanúsítványt semmiről sem kapsz,utólag mindenért fizetned kell.Itt VALÓBAN a "vevő" a fontos!Ha már MEGVETTE a terméket akkor így járt...

A két rossz közül az OFOTÉRT a jobb.

2020. okt. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a Vision Expresnél nem volt rossz tapasztalatom, nagy a választék, eddig 2-3 évig legalább bírták az ott csináltatott szemüvegeim. Ofotértben egyszer voltam, ott úgy rakták be a lencsét, hogy pár nap után megrepedt a keret.
2020. okt. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Egy céghez tartoznak, így legfeljebb az alkalmazottak hozzáállásában lehet lényeges különbség. A Vision Expressben csináltattam a mostani szemüvegemet, öt éve tartja magát, már amennyire az én kicsit sem óvatos kezeim közt bírhatja a gyűrődést (a sajátos törődésem miatt kell most már végre lecserélnem). A lencséről kaptam tanúsítványt, a keret drága volt ahhoz képest, hogy sajátmárkásként árulták.
2020. okt. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

Kapaszkodjon meg mindenki, aki még nem tette: A kettő egy és ugyanaz!


[link]


[link]


Ebből következően oda célszerű menni, ahol jobban érződik a szakértelem. Egy rendes optikus például segít a keret kiválasztásában is, nem csak áll bambán a pult mögött.


Kontaktlencséből készülj fel rá, hogy valószínűleg átmárkázottat fognak adni, de ha rákeresel a leírására, akkor kideríthető, hogy melyik az eredeti és utána lehet olcsón rendelni netről. Hallottam olyat is, hogy állítólag a próbalencsét nem engedik kivinni az üzletből csak plusz összegért, ez nem tudom mennyire igaz (én magán optikába járok).

2020. okt. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%
Igaz véleményt még nem tudok mondani, most vettem először szemüveget. A visionnàl. Amire ott készülni kell az az árak, azért mentem oda, mert 50% keret akció volt hirdetve. Egy keret passzolt rám, elég kicsi méretem miatt, 47 ezer.. Gondoltam legyen, úgyis lejön a fele. Itthon kivàncsisàgból ràkerestem, mennyi is az a keret màshol. Legnagyobb döbbenetemre 25 ezer... Tehát úgy van a keret akció, hogy ràirjàk a dupla àrat, aztán örülünk, hogy fél áron megvesszük ami igazàból a teljes àra.
2020. dec. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!