Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ez ugye nem jelentene veszélyt...

Ez ugye nem jelentene veszélyt a lányokra?

Figyelt kérdés
13 éves lányom évek óta szemüveges, szeretne kontaktlencsét. Mennyire biztonságos ez egy ekkora gyerek esetében.

2020. okt. 9. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Ugy tudom, hogy csak 14 eves kor felett ajanlott inkabb. De ugye alapvetoen azert vannak feltetelei, nem mindenki viselhet lencset, de majd az orvos mindenrol tajekoztatni fog. Szemelyes tapasztalat annyi, hogy egyik baratnom 14 eves kora ota (10 eve) hord kontaktlencset, eleg nagy dioptriaval, es eddig semmi panasza nem volt, soha nem gyulladt be a szeme tole, o birja.
2020. okt. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

öööö.... mi köze a kontaktlencsének a gyerek neméhez...???

Miért pont lányokra lenne veszélyes? :_O

2020. okt. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-es, lányomat akartam írni, csak az autocorrect kijavította
2020. okt. 10. 11:22
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
a kérdés akkor is áll: mi köze a kontaktlencsének ahhoz, hogy lány...???
2020. okt. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Semmi! Írhatták volna azt is, hogy a 13 éves gyermekem. (A lányok helyett lányomat akartam írni.) Bocsi, ha nem volt érthető, remélem most már érted.
2020. okt. 10. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!