Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lehet internetről szemüvegkere...

Lehet internetről szemüvegkeretet rendelni? Vagy melyik optikában találhatok nagyobb választékot?

Figyelt kérdés
Nagy, kerek arcom van és emiatt a szemüvegek nagy része hülyén néz ki rajtam, mert túl kicsik. Emiatt olyan szemüveget szeretnék, ami nagyobb méretű vagy úgymond "oversize", viszont eddig sehol sem találtam ilyet. Itt helyben van több kisebb optika, illetve voltam vision expressben és ofotértben is, de semmi... Lehet az a baj, hogy ez vidék vagy nem tudom, de sehol sem találtam olyat, ami tetszik és jól is állna. Már azon gondolkozom, hogy hátha interneten könnyebben találnék, de nem tudom honnan lehet rendelni, mi a megbízható és utána itthon tudnak-e megfelelő lencsét tenni bele.
2020. okt. 11. 15:46
 1/1 anonim ***** válasza:
68%

Nézz körül ezeknél:

[link]

[link]

Mindkét áruházban lehet lencse nélkül is rendelni a keretet, bár az utóbbiban csak a 10.000 forint felettieket.

2020. okt. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!