Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Segít a számítógépes szemüveg...

Segít a számítógépes szemüveg ezen?

Figyelt kérdés
Informatikus vagyok. Nap végén ha felállok a géptől munka után és kimegyek a szabadba, olyan érzés mintha a szemem romlott volna egy fél dioptriát és bizonyos idő kell neki, míg helyrejön a látásom. Az érdekelne, hogy segíthet-e ezen, ha számítógépes szemüveget viselnék munka közben?(A szemem nem rossz amúgy, látok rendesen általában, szóval 0 dioptriás szemüvegre gondoltam csak) Akiknek van ebben már tapasztalata, azoktól szívesen várom a tanácsokat.
2020. okt. 14. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
50 perc munka után 10 percre fel kell állni a gép elől, ez segít. Ez egyébként törvény. Fontos, hogy ebben a 10 percben ne kütyüzz, hanem járkálj az irodában, igyál meg egy kávét, teát, üdítőt, egyél egy szelet csokit, beszélgess a kollégákkal akár a munkáról.
2020. okt. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem segít. A hosszú közelre fókuszálás a baj, nem segít ezen semmilyen szemüveg sem.
2020. okt. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És esetleg a szemtorna? Nem tudom az mennyire humbuk.
2020. okt. 15. 10:42
 4/7 anonim ***** válasza:

A szemtorna jó. A tenyerezésre keress rá, és munka után csinálhatod 10-15 percig.

Én szemtornáztam régen, és imádtam.

2020. okt. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szemtorna, persze...
2020. okt. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Addig ne mondj semmit, amíg nem próbáltad. Én csinaltam, és nekem bevált.
2020. okt. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért ne mondhatnék? Mások is próbálták, nekik egyáltalán nem vált be, erről én miért ne tudhatnék?
2020. okt. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!