Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Száraz szemre? Műtét után.

Száraz szemre? Műtét után.

Figyelt kérdés

Sziasztok, műtve van a szemem lassan 2 éve. Azóta nagyon száraz... Hiaba cseppentek bele műkönnyel, hamar "elpislogom". Mostanában szörnyen látok és felek esetleg romlott a szemem, de igazából ha erősebben pislogok, akkor hirtelen minden kitisztul, aztan elhomalyosodik minden. Mikor cseppentek par percig jó minden, aztán homály. Esetleg tudtok valamilyen zselés szemcseppet vagy ilyesmi?

Tapasztalatok?

Köszönöm.


2020. okt. 14. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Oftagel, nagyon hatékony.
2020. okt. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Majd kipróbálom:)

Millió féle műkonnyet próbáltam már:D

2020. okt. 14. 21:36
 3/9 anonim ***** válasza:

A sima cseppek nekem sem jöttek be, pár perc után mintha nem is használtam volna.

Ezt a cseppet egy nagyon elismert győri orvos ajánlotta, kb. 1500 Ft körül van nálunk a patikában. :)

Azért arra kíváncsi lennék, hogy neked mi lesz vele a tapasztalatod, úgyhogy ha eszedbe jut, írd meg :)

2020. okt. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szemcsepp nekem se ért semmit, a Corneregél (azt hiszem ez a neve és ilyen citromsárga doboza van) az viszont nagyon bevált
2020. okt. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, sajnos nekem nem adtak ki, mivel vény köteles azt mondták. :(
2020. okt. 15. 05:55
 6/9 anonim ***** válasza:
A Corneregel vény nélküli!
2020. okt. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hat akkor csak bolond volt a patikus xD
2020. okt. 15. 12:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Az lehet. :D Próbáld meg egy másik gyógyszertárban, vagy rendeled meg egy online patikából.
2020. okt. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az olajos cseppek hosszabb ideig kitartanak, de nem mindenkinek bírja a szeme.
2020. okt. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!