Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A kötőhártya gyulladást mégis...

A kötőhártya gyulladást mégis mitől tudtam volna elkapni, ha nem voltam senkivel, aki az lett volna (sőt nem is találkoztam senkivel, így nem embertől kaptam el), házi állatom nincs, klímám nincs, semmire nem vagyok allergiás?

Figyelt kérdés
Fűtéstől lehet?

2020. okt. 18. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A kötőhártya-gyulladás bakteriális vagy vírusos, de minden esetben fertőző betegség. Külső hatás nem okozhatja.
2020. okt. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De a webbeteg oldalon azt írták, hogy a klímától is lehet.
2020. okt. 18. 15:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Klímától is lehet, viszont olyan tekintetben, hogy a klíma 'fújja' a szemedbe a fertőzést.
2020. okt. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt kb barhol elkaphatod. Eleg csak annyi, hogy megdorzsolted veletlenul koszos kezzel a szemed, elotte meg lehet pont olyan dologhoz ertel hozza mondjuk a boltban, ahol rajta volt a baci.
2020. okt. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
attól is lehet ha csak véletlenül megfogtad az arcod az utcán sétálva, buszon, akárhol
2020. okt. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!