Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencsét bárki viselhet?

Kontaktlencsét bárki viselhet?

Figyelt kérdés

Volt tavaly próbalencsém, a doktornő elég durván rakta be, 1 órán keresztül szúrt és könnyezett a szemem, amíg benne volt. Ezután közölte, hogy számomra nem ajánlott a kontaktlencse viselése, mert irritálja a szemem. Hordják szemüveget tovább.

Ez tényleg így van, hogy van akinek egyáltalán nem ajánlott?

Szerintetek próbáljam meg más orvosnál?



2020. okt. 20. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen, hogy nem ajánlott, de ennek ellére megpróbálnám más orvosnál. Az is lehet, hogy csak az adott lencse nem jó neked.

Nekem pl amit először kaptam (legolcsóbb legalapabb havi) attól folyamatosan szúrt a szemem. Féléves kontrollon másik helyre mentem másik dokihoz (ugyanaz az üzletlánc), mondtam, hogy van egy ilyen gondom, ő mondta akkor hogy cseréljünk, nem is érti, miért azt kaptam, amit. Ennek több éve, azóta semmi bajom, pedig napi szinten rengeteget van rajtam.

2020. okt. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

az első lencséimmel volt ilyen gondom, kb 3X annyiba kerültek, mint a mostani, mert állítólag annyival jobbak


nem mellesleg olyan helyre ne menj, ahol berakják a szemedbe, azt neked kell megtanulni!

2020. okt. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!