Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Melyik szemcsepptől múlik el...

Melyik szemcsepptől múlik el a kötőhártya-gyulladás? Bejött már valakinek valamelyik?

Figyelt kérdés
2020. okt. 29. 23:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak az jött be amit a szemész felírt, amit gyógyszertárban vettem recept nélkül attól még durvábban begyulladt a szemem.
2020. okt. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem Tobradexet írt a szemorvos.
2020. okt. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És elmúlt tőle?
2020. okt. 30. 19:20
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem a szemcsepptől fog elmúlni, de segített a gyógyulásban.
2020. okt. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát, mitől?
2020. okt. 30. 19:25
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Több oka lehet: vírus-, baktériumfertőzés, vagy szemszárazság.

Nekem volt, hogy Tobradexet írt, mert rutinból fertőzésnek nézte, aztán észrevettem, milyen jó érzés becseppenteni, ebből kiderült, hogy szemszárazság okozta. Azóta van nálam mindig Refresh.

Volt olyan is, hogy kontaktlencsétől gyulladt be, arra Oftaquixet írtak meg pupillatágítót.

2020. nov. 2. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem szárazságtól van
2020. nov. 2. 17:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Arra a Refresh nagyon jó, ezt akár kontaktlencsével is lehet, plusz figyelj, hogy igyál rendesen folyadékot, emellett talán a szobát is érdemes párásítani, de legalábbis rendesen szellőztetni naponta, mert vannak épülettípusok, ahol száraz a levegő.
2020. nov. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
És a Strazolin vagy az Artelac?
2020. nov. 3. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!