Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ez változhat majd?

Ez változhat majd?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 4 éve vagyok szemüveges. Június elején elmentem újra szemészetre ahol a bal szememre egy negyeddel a jobbra egy féllel lett erősebb szemem kb 9 honap utan. Most június óta eszre vettem hogy a bal szemem romlott ..ijesztő ez a 3 hónapos romlás.. Nem tudom ..szerintetek attól higy romlott most 3 honap alatt meg nem feltétlen lesz így továbbra is? Mármint nem renszerszeruen fog innentől 3 havonta romlani? Benne van a pakliba tudom. Csak erdekel..lehetséges hogy most hirtelen romlott es később, hosszabb idő után fog?
2020. nov. 19. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
3 éves korom óta szemüveges vagyok. Kb 16 éves koromig állandóan romlott a szemem még ha nem is olyan jelentősen nagy mértékben...Az orvos erre csak annyit tudott mondani 20 éves korom után műtét. Állítólag az beválik hogy megállítsák a romlást illetve hogy kicsit rendbe is tegyék a szemet. Még két évet várnom kell rá de a doki szerint megéri:D
2020. nov. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hányás dioptriad van?
2020. nov. 19. 18:48
 3/3 anonim ***** válasza:
66%

+12 kb mind a kettő:D


Yeah rohadt erős szemüvegem!

2020. nov. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!