Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi ez a "titkos " probléma?

Mi ez a "titkos " probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok, júniusba lett új lencsém egy érősebb, fura volt hogy a jobb lencsével a lencse szélén latok nem pontosan középén élesen. Elmentem állítólag a fókusz helye jol van beállítva..középre

Azóta se lett jobb ha kicsit befelé nezek akkor latok élesen

Lehetséges hogy a szememnek van ilyen betegsége? Vagy ez kizárólag a lencse miatt lehet


2020. nov. 24. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy a lencse van rosszul csiszolva vagy rossz paraméterei vannak, esetleg olyan a keret, hogy nem lehet úgy belecsiszolni a lencsét, hogy neked jó legyen.


Ha jól értem, akkor korábban is szemüveges voltál és akkor nem volt ilyen gond. Akkor teljesen biztos, hogy nem a szemeddel van gond.

2020. nov. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ez gondot okozhat ? Látásban kesobb? Most is feltűnő kicsit de nem annyira zavar. Felek megöli idővel a szemem:(
2020. nov. 24. 15:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem jó, ha rossz szemüveget hordasz.

Vissza kellett volna menni reklamálni rendesen, hogy ne tudjanak lepattintani.

2020. nov. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!