Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ez mindenképpen retinaleválásr...

Ez mindenképpen retinaleválásra utal?

Figyelt kérdés
Par napja kis villam cikazott át a szemem előtt, illetve mintha fénybe néztem volna olyan folt jelent meg. Ma megint egy lici villám cikázott át a szenem előtt hirtelen. 20 éves vagyok nem tudom mi utalhatna nálam erre a betegségre. Mindenképpen retinaleválást jelent ha egy pici villám átcikátik a szemem előtt? Volt már valakinek hasonló?

2020. nov. 25. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Apunak volt retinaleválása, de nem villámlott neki.
2020. nov. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Magasvernyomastol is lehet ilyen, vagy bármi nyomás probléma.

Nezesd meg szemesszel

2020. nov. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A lehető leghamarabb nézesd meg, mert ha tényleg retinaleválás (de egyáltalán nem biztos, hogy az!), akkor nagyon számít az idő.
2020. nov. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, de ilyenkor mindig ki kell vizsgálni, hogy nem retinaleválás-e. Menj be a sürgősségire, ott azonnal pikk-pakk megnézik. Ezzel nem fognak elküldeni. Aztán megnyugodhatsz, hogy nem az, vagy ha mégis az, akkor megműtenek vele. Mindenképp menj el dokihoz ezzel, csak azért, hogy megnyugodj. A vizsgálat kibírható.
2020. dec. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!