Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemtengelyferdülés helyrejön...

Szemtengelyferdülés helyrejön a szemüveg használatától?

Figyelt kérdés

-1 dioptriás szemüveget kell majd hordanom cilinderrel, mivel az orvos megállapította, hogy van egy kis szemtengelyferdülésem, de elég minimális, ami nem is észrevehető. Eddig még nem volt problémám a látással és most hordok majd először szemüveget, így nem igazán tudom, hogy még helyrejöhet-e a szemem úgy, hogy a későbbiekben egyáltalán ne kelljen hordanom a szemüveget.

18/L



2020. dec. 4. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
18 évesen szinte kizárt.
2020. dec. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen problémám van de nem jött helyre,nem javult vagy rosszabbodott.
2020. dec. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Javulni nem fog, de szintentartásra jó a szemüveg.
2020. dec. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. dec. 5. 12:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sok ember van, akinek van minimális mértékű szemtengelyferdülése, de ez a legtöbb esetben egyrészt nem is látszik, másrészt max. esztétikai kérdés.

Ha nincs kettős látásod, akkor semmi baj nincs vele.

2020. dec. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szerencsére nincs kettős látásom, magamtól fel sem tűnt volna, hogy van, ha az orvos nem mondja. Néha ha sokáig nézek valamit akkor elvesztem a fókusz pontot, de ha pisologok akkor megint rendben van.

Köszönöm, így már kissé megnyugodtam, hogy nem annyira vészes a helyzet.

2020. dec. 6. 09:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia.


Én azt javaslom, hogy azért menj el egy polatesztes vizsgálatra is. Ez a szemizom egyensúlyi zavarokat hivatott diagnosztizálni. Lehet azért van szemtengely ferdülésed, mert nem megfelelően mozognak.

2020. dec. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!